Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 listopada 2006 r. o cząstkowych nieoficjalnych wynikach głosowania ustalonych o godz. 23.08 w dniu 26 listopada 2006 r.

KOMUNIKAT

PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

o cząstkowych nieoficjalnych wynikach głosowania

ustalonych o godz. 23:08 w dniu 26 listopada 2006 r.

Na podstawie otrzymanych drogą elektroniczną informacji o wynikach głosowania z 10 371 czyli z 91,09 % protokołów wyników głosowania w obwodzie zatwierdzonych przez terytorialne komisje wyborcze na 11 385 ogólną liczbę protokołów głosowania, Państwowa Komisja Wyborcza informuje.

I.

 

1.

Cząstkowe nieoficjalne wyniki ponownego głosowania w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast są następujące:

1)

liczba osób uprawnionych do głosowania wyniosła 12 993 682 osoby;

2)

liczba kart wydanych 5 027 322;

3)

frekwencja wyniosła 38,69%.

Na ogólną liczbę 827 wybieranych w ponownym głosowaniu wójtów, burmistrzów i prezydentów miast ustalono wyniki wyborów w 160 gminach i miastach.

II.

1. Wyniki głosowania na prezydentów w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, w których odbywa się ponowne głosowanie:

 

Lp.

Miasto

% zatwierdzonych protokołów

Imię i nazwisko

Skrót nazwy komitetu wyborczego

% głosów

1.

Białystok

100

Tadeusz Truskolaski

KW Platforma Obywatelska RP

67,25

Marek Jan Kozłowski

KW Prawo i Sprawiedliwość

32,75

2.

Bydgoszcz

100

Konstanty Dombrowicz

KWW Konstantego Dombrowicza

53,79

Roman Franciszek Jasiakiewicz

KWWPRO R.Jasiakiewicz-Czas na Gospodarza

46,21

3.

Częstochowa

100

Tadeusz Wrona

KWW Wspólnota Samorządowa Tadeusza Wrony

60,77

Halina Leokadia Rozpondek

KW Platforma Obywatelska RP

39,23

4.

Dąbrowa Górnicza

100

Zbigniew Podraza

KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

53,03

Zbigniew Meres

KW Platforma Obywatelska RP

46,97

5.

Kraków

64,68

Jacek Majchrowski

KWW Jacka Majchrowskiego

59,56

Ryszard Terlecki

KW Prawo i Sprawiedliwość

40,44

6.

Lublin

95,1

Adam Jerzy Wasilewski

KW Platforma Obywatelska RP

62,27

Izabella Antonina Sierakowska

KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

37,73

7.

Łódź

97,97

Jerzy Kropiwnicki

KW Prawo i Sprawiedliwość

55,69

Krzysztof Kwiatkowski

KW Platforma Obywatelska RP

44,31

8.

Płock

100

Mirosław Marian Milewski

KW Prawo i Sprawiedliwość

59,95

Andrzej Jacek Nowakowski

KW Platforma Obywatelska RP

40,05

9.

Poznań

64,33

Ryszard Grobelny

KWW R. Grobelny "Poznań ma przyszłość"

59,31

Maria Pasło-Wiśniewska

KW Platforma Obywatelska RP

40,69

10.

Radom

98,18

Andrzej Tomasz Kosztowniak

KW Prawo i Sprawiedliwość

55,57

Zdzisław Piotr Marcinkowski

KW Radomianie Razem

44,43

11.

Szczecin

100

Piotr Tomasz Krzystek

KW Platforma Obywatelska RP

64,83

Jacek Jan Piechota

KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

35,17

12.

Tychy

100

Andrzej Dziuba

KWW Prezydenta Andrzeja Dziuby

51,99

Barbara Józefa Konieczna

KWW Barbary Koniecznej

48,01

13.

Warszawa

36,2

Hanna Beata Gronkiewicz-Waltz

KW Platforma Obywatelska RP

52,18

Kazimierz Marcinkiewicz

KW Prawo i Sprawiedliwość

47,82

14.

Włocławek

100

Andrzej Teodor Pałucki

KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

53,54

Władysław Józef Skrzypek

KW Włocławska Wspólnota Samorządowa

46,46

15.

Zabrze

100

Małgorzata Mańka-Szulik

KW "SKUTECZNI DLA ZABRZA"

50,32

Rafał Marek

KW Platforma Obywatelska RP

49,68

16.

Zielona Góra

100

Janusz Krzysztof Kubicki

KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

53,09

Bożenna Bukiewicz

KW Platforma Obywatelska RP

46,91

  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:25-02-2016 9:40
    Wprowadził:Hubert Puchała