Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 listopada 2006 r. o cząstkowych nieoficjalnych wynikach głosowania ustalonych o godz. 22.06 w dniu 26 listopada 2006 r.

KOMUNIKAT

PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

o cząstkowych nieoficjalnych wynikach głosowania

ustalonych o godz. 22:06 w dniu 26 listopada 2006 r.

Na podstawie otrzymanych drogą elektroniczną informacji o wynikach głosowania z 7 461 czyli z 65,53% protokołów wyników głosowania w obwodzie zatwierdzonych przez terytorialne komisje wyborcze na 11 385 ogólną liczbę protokołów głosowania, Państwowa Komisja Wyborcza informuje.

I.

 

1.

Cząstkowe nieoficjalne wyniki ponownego głosowania w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast są następujące:

1)

liczba osób uprawnionych do głosowania wyniosła 8 958 169 osób;

2)

liczba kart wydanych 3 393 664;

3)

frekwencja wyniosła 37,88%.

Na ogólną liczbę 827 wybieranych w ponownym głosowaniu wójtów, burmistrzów i prezydentów miast ustalono wyniki wyborów w 2 gminach i miastach.

II.

1. Wyniki głosowania na prezydentów w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, w których odbywa się ponowne głosowanie:

 

Lp.

Miasto

% zatwierdzonych protokołów

Imię i nazwisko

Skrót nazwy komitetu wyborczego

% głosów

1.

Białystok

99,38

Tadeusz Truskolaski

KW Platforma Obywatelska RP

67,26

Marek Jan Kozłowski

KW Prawo i Sprawiedliwość

32,74

2.

Bydgoszcz

84,39

Konstanty Dombrowicz

KWW Konstantego Dombrowicza

53,64

Roman Franciszek Jasiakiewicz

KWWPRO R.Jasiakiewicz-Czas na Gospodarza

46,36

3.

Częstochowa

100

Tadeusz Wrona

KWW Wspólnota Samorządowa Tadeusza Wrony

60,77

Halina Leokadia Rozpondek

KW Platforma Obywatelska RP

39,23

4.

Dąbrowa Górnicza

80,6

Zbigniew Podraza

KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

53,12

Zbigniew Meres

KW Platforma Obywatelska RP

46,88

5.

Płock

95,65

Mirosław Marian Milewski

KW Prawo i Sprawiedliwość

59,7

Andrzej Jacek Nowakowski

KW Platforma Obywatelska RP

40,3

6.

Radom

84,55

Andrzej Tomasz Kosztowniak

KW Prawo i Sprawiedliwość

55,55

Zdzisław Piotr Marcinkowski

KW Radomianie Razem

44,45

7.

Szczecin

81,59

Piotr Tomasz Krzystek

KW Platforma Obywatelska RP

64,38

Jacek Jan Piechota

KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

35,62

8.

Tychy

84,85

Andrzej Dziuba

KWW Prezydenta Andrzeja Dziuby

52,11

Barbara Józefa Konieczna

KWW Barbary Koniecznej

47,89

9.

Włocławek

80,33

Andrzej Teodor Pałucki

KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

53,81

Władysław Józef Skrzypek

KW Włocławska Wspólnota Samorządowa

46,19

10.

Zabrze

100

Małgorzata Mańka-Szulik

KW "SKUTECZNI DLA ZABRZA"

50,32

Rafał Marek

KW Platforma Obywatelska RP

49,68

11.

Zielona Góra

94,92

Janusz Krzysztof Kubicki

KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

53,4

Bożenna Bukiewicz

KW Platforma Obywatelska RP

46,6

  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:25-02-2016 9:39
    Wprowadził:Hubert Puchała