Wykaz komitetów wyborczych, których zawiadomienia o utworzeniu zostały przyjęte przez Państwową Komisję Wyborczą

WYKAZ KOMITETÓW WYBORCZYCH, KTÓRYCH ZAWIADOMIENIA O UTWORZENIU ZOSTAŁY PRZYJĘTE PRZEZ PAŃSTWOWĄ KOMISJĘ WYBORCZĄ

wg stanu na dzień 26 września 2006 r. godz. 12.00

 

  

Numer sprawy

Nazwa komitetu
wyborczego

 Skrót nazwy
komitetu

Pełnomocnik
wyborczy

Pełnomocnik
finansowy

Siedziba komitetu

Data 
uchwały Państwowej
Komisji 
Wyborczej

Komitety wyborcze partii politycznych

ZPOW-7500-1/06

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy

Komitet Wyborczy 
Polska Partia Pracy

Michał Janiszewski

Zbigniew Stanisław
Śniadecki

Al. Wyzwolenia 18, 
00-570 Warszawa

18-09-2006

ZPOW-7500-2/06

Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

KW Liga Polskich Rodzin

Paweł Adam 
Sulowski

Marta Barbara Zanin

ul. Hoża 9, 
00-528 Warszawa

18-09-2006

ZPOW-7500-3/06

Komitet Wyborczy Związku Słowiańskiego

KWZS

Włodzimierz Rynkowski

Tadeusz Sikorski

ul. Jaworzyńska 8 m. 10, 
00-634 Warszawa

18-09-2006

ZPOW-7500-5/06

Komitet Wyborczy 
Stronnictwa Demokratycznego

KW Stronnictwo Demokratyczne

Marek Kucharski

Mirosław Tatarczuk

ul. Chmielna 9, 
00-021 Warszawa

18-09-2006

ZPOW-7500-6/06

Komitet Wyborczy 
Polskiego Stronnictwa Ludowego

Komitet Wyborczy PSL

Józef Szczepańczyk

Henryk Cichecki

ul. Kopernika 36/40, 
00-924 Warszawa

18-09-2006

ZPOW-7500-7/06

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

KW Prawo i Sprawiedliwość

Tomasz Karusewicz

Teresa 
Kostrzewska-Gorczyca

ul. Nowogrodzka 84/86, 
02-018 Warszawa

18-09-2006

ZPOW-7500-8/06

Komitet Wyborczy Narodowego
Odrodzenia Polski

KW Narodowego 
Odrodzenia Polski

Adam Wojciech 
Gmurczyk

Krzysztof Wojciech 
Pyrkosz

ul. Kredytowa 6 lok. 22, 
00-062 Warszawa

18-09-2006

ZPOW-7500-9/06

Komitet Wyborczy Platforma 
Obywatelska RP

KW Platforma Obywatelska RP

Jacek Wojciechowicz

Andrzej Włodzimierz 
Wyrobiec

ul. Andersa 21, 
00-159 Warszawa

18-09-2006

ZPOW-7500-10/06

Komitet Wyborczy Demokratycznej 
Partii Lewicy

KW DPL

Tadeusz Jaroszewski

Barbara Wołkowicz

46-100 Namysłów, 
Rynek-Ratusz

18-09-2006

ZPOW-7500-11/06

Komitet Wyborczy Krajowej Partii 
Emerytów i Rencistów

KW Krajowej Partii 
Emerytów i Rencistów

Tadeusz Henryk 
Staniewski

Modest Skikiewicz

ul. Nowogrodzka 7/9 lok. 35,
00-513 Warszawa

21-09-2006

ZPOW-7500-12/06

Komitet Wyborczy Samoobrona 
Rzeczpospolitej Polskiej

KW Samoobrona RP

Krzysztof Filipek

Halina Sikorska

Al. Jerozolimskie 30, 
00-024 Warszawa

21-09-2006

ZPOW-7500-13/06

Komitet Wyborczy Konfederacja 
- Godność i Praca

KW Konfederacja 
- Godność i Praca

Zygmunt Miernik

Małgorzata Maria 
Woźniak

ul. Młyńska 21, 
40-098 Katowice

21-09-2006

ZPOW-7500-14/06

Komitet Wyborczy Wierni Polsce

KW Wierni Polsce

Władysław Grzelec

Krzysztof Bryśkiewicz

ul. Częstochowska 42, 
02-350 Warszawa

21-09-2006

ZPOW-7500-15/06

Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej

KW Unia Polityki Realnej

Anna Maria 
Orzechowska

Ireneusz Edward 
Kasza

ul. Nowy Świat 41,
00-042 Warszawa

25-09-2006

ZPOW-7500-16/06

Komitet Wyborczy Zieloni 2004

KW Zieloni

Agnieszka Magdalena 
Grzybek

Wojciech Kłosowski

ul. Chmielna 26 lok. 19,
Warszawa

25-09-2006

ZPOW-7500-17/06

Komitet Wyborczy Jedność 
Rzemieślniczo-Kupiecka

KW Jedności 
Rzemieślniczo-Kupieckiej

Waldemar Wełna

Mieczysław Łagutko

ul. 3 Maja 31,
58-260 Bielawa

25-09-2006

ZPOW-7500-18/06

Komitet Wyborczy Unii Lewicy III RP

KW Unii Lewicy III RP

Piotr Musiał

Alfred Stęplewski

ul. Powsińska 40/2,
02-903 Warszawa

25-09-2006

ZPOW-7500-19/06

Komitet Wyborczy Polskiej 
Partii Socjalistycznej

Komitet Wyborczy PPS

Iwona Dorota
Białek

Mieczysław Stańczak

ul. Piękna 3 lokal 8,
00-539 Warszawa

25-09-2006

ZPOW-7500-20/06

Komitet Wyborczy Stronnictwa 
Ludowego "Ojcowizna"

Komitet Wyborczy 
SL "Ojcowizna"

Wieńczysław Nowacki

Mirosława Cecylia 
Nowak

ul. Piłsudskiego 8-10,
35-074 Rzeszów

25-09-2006

ZPOW-7500-21/06

Komitet Wyborczy Nowa Wizja Polski

KW Nowa Wizja Polski

Łukasz Maksymilian 
Świegocki

Marek Stanisław 
Szambelan

ul. Grochowska 316/320,
03-839 Warszawa

25-09-2006

Komitety wyborcze koalicji

ZPOW-7501-1/06

Koalicyjny Komitet Wyborczy 
SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

KKW SLD+SDPL+PD+UP 
Lewica i Demokraci

Michał Tober

Edward Kuczera

ul. Rozbrat 44a, 
00-419 Warszawa

18-09-2006

Komitety wyborcze organizacji

ZPOW-7502-1/06

Komitet Wyborczy Samoobrona 
Patriotyczna

KW Samoobrona P

Stanisław Siembor

Wojciech Węgrzycki

ul. Wojska Polskiego 6, 
26-900 Kozienice

18-09-2006

ZPOW-7502-2/06

Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska

KW Ruch Autonomii Śląska

Marek Marcisz

Leon Swaczyna

Plac Wolności 7, 
44-200 Rybnik

21-09-2006

ZPOW-7502-3/06

Komitet Wyborczy Chrześcijańskiego 
Ruchu Samorządowego

KW Chrześcijańskiego 
Ruchu Samorządowego

Grzegorz Kaźmierczak

Grażyna Korasiewicz

ul. Piotrkowska 133, 
90-434 Łódź

21-09-2006

ZPOW-7502-4/06

Komitet Wyborczy Krajowe 
Forum Bezrobotnych 
- Stowarzyszenie Społeczne

KW Krajowe Forum 
Bezrobotnych

Waldemar Janeda

Henryk Zbigniew 
Zgraja

ul. Koszalińska 36/13,
40-717 Katowice

21-09-2006

ZPOW-7502-5/06

Komitet Wyborczy Przymierze 
Samorządowe Prawicy

KW Przymierze 
Samorządowe Prawicy

Tadeusz Józef 
Górczyk

Dorota Anna 
Rzońca

ul. Kościuszki 30, 
38-200 Jasło

21-09-2006

ZPOW-7502-6/06

Komitet Wyborczy Klubu Narodowego

KW Klubu Narodowego

Januariusz Kowalewicz

Jerzy Eugeniusz 
Maszewski

ul. J. Słowackiego 29 Ip., 
97-300 Piotrków Trybunalski

21-09-2006

ZPOW-7502-7/06

Komitet Wyborczy Społecznego 
Towarzystwa Ekologicznego 
Pro Vita Et Patria w Gliwicach

KW Tow. Ekol. 
Pro Vita Et Patria

Robert Rzepliński

Bogdan Andrzej 
Bartoszek

ul. Zwycięstwa 41,
44-100 Gliwice

25-09-2006

Komitety wyborcze wyborców

ZPOW-7503-1/06

Komitet Wyborczy Wyborców 
Mieszkańcy dla Polski

KWW Mieszkańcy dla Polski

Marcin Mieczysław 
Latos

Robert Henryk 
Gryber

ul. Kielecka 10/47,
41-221 Sosnowiec

25-09-2006

ZPOW-7503-2/06

Komitet Wyborczy Wyborców 
Młodzi 2006

KWW Młodzi 2006

Sebastian Marcin 
Romańczyk

Arkadiusz 
Urbaś

ul. Kilińszczaków 5 m. 4,
78-600 Wałcz

25-09-2006

ZPOW-7503-3/06

Komitet Wyborczy Wyborców 
Obrona Narodu Polskiego

KWW ONP

Tadeusz Wojciech
Mazanek

Piotr Bubała

ul. Dębowa 7/2,
40-104 Katowice

25-09-2006

ZPOW-7503-4/06

Komitet Wyborczy Wyborców 
Ruch Ludowo-Narodowy

KWW Ruch 
Ludowo-Narodowy

Jan Bestry

Gerard Radosław 
Gajewski

ul. Powązkowska 44b,
01-797 Warszawa

26-09-2006


  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:25-02-2016 10:27
    Wprowadził:Hubert Puchała