Informacja Okręgowej Komisji Wyborczej nr 4 w Warszawie z dnia 27 kwietnia 2004 r. w sprawie zmian w składzie Komisji

I N F O R M A C J A
OKRĘGOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 4
w WARSZAWIE

z dnia 27 kwietnia 2004 r.
w sprawie zmian w składzie Komisji

Zgodnie z art. 17 ust. 7 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 r. – Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego ( Dz. U. Nr 25 poz. 219 ) niniejszym informuje się, że Państwowa Komisja Wyborcza uchwałą z dnia 26 kwietnia 2004 r. stwierdziła:

1. wygaśnięcie członkostwa sędzi Ewy Jaszewskiej w Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Warszawie.

2. powołanie w skład Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Warszawie sędzi Anny Jacaszek.

Przewodniczący Okręgowej Komisji Wyborczej Nr  4 w Warszawie: Józef Medyk

  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:24-02-2016 12:30
    Wprowadził:Hubert Puchała