OKW nr 39 z siedzibą w Koszalinie
 1. Dolniak Andrzej Jan, adwokat, zam. Sosnowiec, członek Samoobrony Rzeczypospolitej Polskiej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej, złożył następujące oświadczenie : nie pracowałem, nie pełniłem służby ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 2 i 4 powołanej ustawy.


 2. Gładkowski Witold Feliks, nauczyciel, zam. Szczecinek, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej, zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy, złożył następujące oświadczenie : nie pracowałem, nie pełniłem służby ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 2 i 4 powołanej ustawy.


 3. Jakubaszek Eugeniusz, nauczyciel, zam. Koszalin, członek Polskiej Partii Socjalistycznej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskiej Partii Socjalistycznej, złożył następujące oświadczenie : nie pracowałem, nie pełniłem służby ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 2 i 4 powołanej ustawy.


 4. Kilian Bolesław, nauczyciel, zam. Koszalin, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego, zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL, złożył następujące oświadczenie : nie pracowałem, nie pełniłem służby ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 2 i 4 powołanej ustawy.


 5. Niski Grzegorz Andrzej, elektronik, zam. Koszalin, członek Unii Pracy, zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy, złożył następujące oświadczenie : nie pracowałem, nie pełniłem służby ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 2 i 4 powołanej ustawy.


 6. Socha Stanisław Marian, nauczyciel akademicki, zam. Koszalin, nie należy do partii politycznej, zgłoszony przez KWW - Blok Senat 2001, złożył następujące oświadczenie : nie pracowałem, nie pełniłem służby ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 2 i 4 powołanej ustawy.


 7. Sztark Grażyna Anna, licencjat administracji, zam. Białogard, członek Ruchu Społecznego Akcja Wyborcza Solidarność, zgłoszona przez KWW - Blok Senat 2001, złożyła następujące oświadczenie: nie pracowałam, nie pełniłam służby ani nie byłam świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 2 i 4 powołanej ustawy.
 • Drukuj
 • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
 • Data utworzenia:17-03-2016 10:12
  Wprowadził:Bartosz Goździk