OKW nr 23 z siedzibą w Białymstoku - senat
 1. Chojnowski Jan
  adwokat, zam. Białystok, członek RS AWS, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców - Blok Senat 2001 - skrót nazwy - KKW - Blok Senat 2001. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.


 2. Czuba Krystyna Bożena
  nauczyciel akademicki, zam. Warszawa, nie należy do partii politycznej, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców - Blok Senat 2001 - skrót nazwy - KKW - Blok Senat 2001. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 3. Jakimowicz Zygmunt
  przedsiębiorca, zam. Białystok, członek Polskiej Unii Gospodarczej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskiej Unii Gospodarczej- skrót nazwy - Komitet Wyborczy PUG. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 4. Jamróz Adam
  nauczyciel akademicki, zam. Białystok, nie należy do partii politycznej, zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 5. Januszewski Tadeusz
  ekonomista, zam. Białystok, członek Forum Obywatelskiego Chrześcijańskiej Demokracji, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Obywatelskie Chrześcijańska Demokracja". Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 6. Maliszewski Józef
  magister administracji, zam. Białystok, członek PPS, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskiej Partii Socjalistycznej. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 7. Marczuk Stanisław Marian
  inżynier mechanik, zam. Białystok, nie należy do partii politycznej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców - Blok Senat 2001 - skrót nazwy - KKW - Blok Senat 2001. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 8. Mierzyński Tadeusz
  politolog, zam. Białystok, członek PSL, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego - skrót nazwy - PSL. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 9. Plewa Sergiusz
  inżynier elektryk, zam. Białystok, członek SLD, zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 10. Sienkiewicz Jerzy
  technik rolnik, zam. Wólka Karwowska gm. Bargłów Kościelny, członek PSL, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego - skrót nazwy - PSL. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 11. Syczewski Jan
  nauczyciel akademicki, zam. Białystok, członek SLD, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Podlasie" . Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 12. Szafraniec Jan
  nauczyciel akademicki, zam. Białystok, nie należy do partii politycznej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 13. Szeremietiew Romuald
  prawnik, zam. Piaseczno, członek Forum Obywatelskiego Chrześcijańskiej Demokracji, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Obywatelskie Chrześcijańska Demokracja". Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.
 • Drukuj
 • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
 • Data utworzenia:17-03-2016 10:13
  Wprowadził:Bartosz Goździk