OKW nr 2 z siedzibą w Wałbrzychu - senat
 1. DROŻDŻ Kazimierz, senator, zam. Strachocin, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy, członek SLD, złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art.1, 2 i 4 powołanej ustawy.


 2. DUBIŃSKI Andrzej Jerzy, doktor nauk medycznych, zam. Wałbrzych, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego, skrót nazwy : Komitet Wyborczy PSL, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe, nie należy do partii politycznej, złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art.1, 2 i 4 powołanej ustawy.


 3. DUDEK Ryszard, administratywista, zam. Wałbrzych, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej, skrót nazwy: Komitet Wyborczy Samoobrona RP, złożył następujące oświadczenie: pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art.1, 2 i 4 powołanej ustawy.


 4. GOŁĘBIEWSKI Henryk, inżynier mechanik, zam. Wałbrzych, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy, członek SLD, złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art.1, 2 i 4 powołanej ustawy.


 5. KANIA Marian Andrzej, inżynier rolnik, zam. Stary Wielisław, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego, skrót nazwy Komitet Wyborczy PSL, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego, złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art.1, 2 i 4 powołanej ustawy.


 6. KUBARA Jerzy, inżynier organizator przemysłu, zam. Świdnica, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Blok Senat 2001, skrót nazwy: KWW - Blok Senat 2001, członek Platformy Obywatelskiej, złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art.1, 2 i 4 powołanej ustawy.


 7. MARCINISZYN Bolesław Władysław, inżynier środowiska, zam. Świdnica, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Blok Senat 2001, skrót nazwy: KWW Blok Senat 2001, członek RS AWS, złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art.1, 2 i 4 powołanej ustawy.


 8. SOBIERAJ Zdzisław, technik górnik, zam. Wałbrzych, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Alternatywa Ruch Społeczny, nie należy do partii politycznej, złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art.1, 2 i 4 powołanej ustawy.
 • Drukuj
 • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
 • Data utworzenia:17-03-2016 9:28
  Wprowadził:Bartosz Goździk