Uchwała Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 marca 2018 r. w sprawie powołania komisarzy wyborczych

UCHWAŁA

PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

z dnia 26 marca 2018 r.

w sprawie powołania komisarzy wyborczych

Na podstawie art. 166 § 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. — Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2017 r. poz. 15 i 1089 oraz z 2018 r. poz. 4, 130 i 138) Państwowa Komisja Wyborcza uchwala, co następuje:

§ 1. Powołuje się z dniem 3 kwietnia 2018 r. następujące osoby na komisarzy wyborczych:

Województwo dolnośląskie 

1)        Komisarz Wyborczy we Wrocławiu I:

Marcin Leon Sosiński;

2)        Komisarz Wyborczy we Wrocławiu II:

Paulina Maria Dobrosz-Dzierżanowska;

3)        Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze I:

Jakub Marcin Szmigiel;

4)        Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze II:

Michał Krzysztof Chudzik;

5)        Komisarz Wyborczy w Legnicy:

Artur Janusz Waluk;

6)        Komisarz Wyborczy w Wałbrzychu I:

Dariusz Maciej Pająk;

7)        Komisarz Wyborczy w Wałbrzychu II:

Sebastian Kowalski;

Województwo kujawsko-pomorskie

8)        Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy I:

Igor Dominik Zgoliński;

9)        Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy II:

Ryszard Owczarzak;

10)    Komisarz Wyborczy w Toruniu I:

Kazimierz Edward Klugiewicz;

11)    Komisarz Wyborczy w Toruniu II:

Tomasz Brzezicki;

12)    Komisarz Wyborczy we Włocławku I:

Agata Barbara Pyrzyńska;

13)    Komisarz Wyborczy we Włocławku II:

Piotr Kozubowicz;

Województwo lubelskie

14)    Komisarz Wyborczy w Lublinie I:

Marcin Piotr Chałupka;

15)    Komisarz Wyborczy w Lublinie II:

Agnieszka Maria Jurkowska-Chocyk;

16)    Komisarz Wyborczy w Lublinie III:

Piotr Tadeusz Łaguna;

17)    Komisarz Wyborczy w Lublinie IV:

Krzysztof Marek Niezgoda;

18)    Komisarz Wyborczy w Białej Podlaskiej:

Jerzy Piotr Daniluk;

19)    Komisarz Wyborczy w Chełmie:

Katarzyna Zawiślak;

20)    Komisarz Wyborczy w Zamościu I:

Piotr Jan Szafrański;

21)    Komisarz Wyborczy w Zamościu II:

Ewa Adamiak;

Województwo lubuskie

22)    Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze I:

Bogumił Hoszowski;

23)    Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze II:

Robert Stefan Macholak;

24)    Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim:

Robert Artur Mokrzecki;

Województwo łódzkie

25)    Komisarz Wyborczy w Łodzi I:

Joanna Pieńkowska;

26)    Komisarz Wyborczy w Łodzi II:

Katarzyna Marat;

27)    Komisarz Wyborczy w Piotrkowie Trybunalskim:

Marian Baliński;

28)    Komisarz Wyborczy w Sieradzu I:

Agata Sobieszek-Krzywicka;

29)    Komisarz Wyborczy w Sieradzu II:

Tomasz Rafał Kucharski;

30)    Komisarz Wyborczy w Skierniewicach I:

Leszek Steć;

31)    Komisarz Wyborczy w Skierniewicach II:

Mieczysław Humka;

Województwo małopolskie

32)    Komisarz Wyborczy w Krakowie I:

Dagmara Anna Daniec-Cisło;

33)    Komisarz Wyborczy w Krakowie II:

Wojciech Andrzej Makieła;

34)    Komisarz Wyborczy w Krakowie III:

Bartłomiej Migda;

35)    Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I:

Janusz Przepióra;

36)    Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II:

Piotr Borkowski;

37)    Komisarz Wyborczy w Tarnowie I:

Katarzyna Joanna Tutaj;

38)    Komisarz Wyborczy w Tarnowie II:

Przemysław Szpik;

Województwo mazowieckie

39)    Komisarz Wyborczy w Warszawie I:

Rafał Sebastian Wagner;

40)    Komisarz Wyborczy w Warszawie II:

Kinga Maria Hulak;

41)    Komisarz Wyborczy w Warszawie III:

Joanna Monika Oliwa;

42)    Komisarz Wyborczy w Ciechanowie I:

Mariusz Waldemar Królikowski;

43)    Komisarz Wyborczy w Ciechanowie II:

Paweł Fabisiak;

44)    Komisarz Wyborczy w Ostrołęce I:

Tomasz Lucjan Deptuła;

45)    Komisarz Wyborczy w Ostrołęce II:

Krystyna Kołota;

46)    Komisarz Wyborczy w Płocku I:

Edyta Zofia Dzielińska;

47)    Komisarz Wyborczy w Płocku II:

Małgorzata Marta Walisiewicz;

48)    Komisarz Wyborczy w Radomiu I:

Łukasz Bartłomiej Kluska;

49)    Komisarz Wyborczy w Radomiu II:

Joanna Ćwil;

50)    Komisarz Wyborczy w Siedlcach I:

Karol Pachnik;

51)    Komisarz Wyborczy w Siedlcach II:

Konrad Mielcarek;

Województwo opolskie

52)    Komisarz Wyborczy w Opolu I:

Cezary Obermajer;

53)    Komisarz Wyborczy w Opolu II:

Joanna Elżbieta Maksymowicz-Szczepańska;

54)    Komisarz Wyborczy w Opolu III:

Liliana Krukowska;

Województwo podkarpackie

55)    Komisarz Wyborczy w Rzeszowie I:

Marcin Dudzik;

56)    Komisarz Wyborczy w Rzeszowie II:

Beata Bury;

57)    Komisarz Wyborczy w Krośnie I:

Kamil Konrad Janiec;

58)    Komisarz Wyborczy w Przemyślu:

Krzysztof Tryksza;

59)    Komisarz Wyborczy w Tarnobrzegu:

Katarzyna Lucyna Bryś-Dywan;

Województwo podlaskie

60)    Komisarz Wyborczy w Białymstoku I:

Jacek Malinowski;

61)    Komisarz Wyborczy w Białymstoku II:

Jolanta Korwin-Piotrowska;

62)    Komisarz Wyborczy w Łomży:

Jan Leszczewski;

Województwo pomorskie

63)    Komisarz Wyborczy w Gdańsku I:

Marek Jasiński;

64)    Komisarz Wyborczy w Gdańsku II:

Jakub Aleksandrowicz;

65)    Komisarz Wyborczy w Słupsku I:

Marek Lagut;

66)    Komisarz Wyborczy w Słupsku II:

Justyna Maria Celińska;

67)    Komisarz Wyborczy w Słupsku III:

Tomasz Paweł Kowalczyk;

Województwo śląskie

68)    Komisarz Wyborczy w Katowicach I:

Michał Jerzy Niedopytalski;

69)    Komisarz Wyborczy w Katowicach II:

Jakob Maziarz;

70)    Komisarz Wyborczy w Katowicach III:

Arkadiusz Cichocki;

71)    Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej I:

Ryszard Józef Brygier;

72)    Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej II:

Mariusz Henryk Grążawski;

73)    Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej III:

Natalia Włoch-Kliś;

74)    Komisarz Wyborczy w Częstochowie I:

Lidia Maria Dudek;

75)    Komisarz Wyborczy w Częstochowie II:

Agnieszka Jadwiga Pieńkowska-Szekiel;

Województwo świętokrzyskie

76)    Komisarz Wyborczy w Kielcach I:

Jan Klocek;

77)    Komisarz Wyborczy w Kielcach II:

Rafał Adamczyk;

78)    Komisarz Wyborczy w Kielcach III:

Elżbieta Katarzyna Frejowska;

79)    Komisarz Wyborczy w Kielcach IV:

Piotr Świerczyński;

Województwo warmińsko-mazurskie

80)    Komisarz Wyborczy w Olsztynie I:

Mariusz Stachowiak;

81)    Komisarz Wyborczy w Olsztynie II:

Tomasz Konopko;

82)    Komisarz Wyborczy w Olsztynie III:

Wioletta Rynkiewicz;

83)    Komisarz Wyborczy w Elblągu I:

Piotr Wacław Żywicki;

84)    Komisarz Wyborczy w Elblągu II:

Arkadiusz Zaczek;

Województwo wielkopolskie

85)    Komisarz Wyborczy w Poznaniu I:

Krzysztof Józefowicz;

86)    Komisarz Wyborczy w Poznaniu II:

Rafał Kwaśnik;

87)    Komisarz Wyborczy w Kaliszu I:

Anna Zofia Krysicka;

88)    Komisarz Wyborczy w Kaliszu II:

Adam Jan Plichta;

89)    Komisarz Wyborczy w Koninie I:

Michał Bolesław Jankowski;

90)    Komisarz Wyborczy w Koninie II:

Paweł Bartosz Myśliński;

91)    Komisarz Wyborczy w Lesznie:

Marcin Filip Czwojda;

92)    Komisarz Wyborczy w Pile I:

Daniel Jurkiewicz;

93)    Komisarz Wyborczy w Pile II:

Roma Dworzańska;

Województwo zachodniopomorskie

94)    Komisarz Wyborczy w Szczecinie I:

Jacek Krzysztof Szreder;

95)    Komisarz Wyborczy w Szczecinie II:

Anna Sienkiewicz;

96)    Komisarz Wyborczy w Koszalinie I:

Marek Mazur;

97)    Komisarz Wyborczy w Koszalinie II:

Piotr Boguszewski;

98)    Komisarz Wyborczy w Koszalinie III:

Marcin Jan Myszka.

§ 2. Komisarze wyborczy są powołani na okres 5 lat.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu.

Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej: Wojciech Hermeliński

Rejestr zmian
  • Data utworzenia:27-03-2018 9:04
    Wprowadził:Marcin Lisiak
  • Data modyfikacji:27-03-2018 9:04
    Wprowadził:Marcin Lisiak