Wykaz komitetów wyborczych, których zawiadomienia o utworzeniu zostały przyjęte przez Państwową Komisję Wyborczą
WYKAZ KOMITETÓW WYBORCZYCH, KTÓRYCH ZAWIADOMIENIA O UTWORZENIU ZOSTAŁY PRZYJĘTE PRZEZ PAŃSTWOWĄ KOMISJĘ WYBORCZĄ
wg stanu na dzień 26 września 2006 r. godz. 12.00
Numer sprawy |
Nazwa komitetu |
Skrót nazwy |
Pełnomocnik |
Pełnomocnik |
Siedziba komitetu |
Data |
Komitety wyborcze partii politycznych |
||||||
ZPOW-7500-1/06 |
Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy |
Komitet Wyborczy |
Michał Janiszewski |
Zbigniew Stanisław |
Al. Wyzwolenia 18, |
18-09-2006 |
ZPOW-7500-2/06 |
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin |
KW Liga Polskich Rodzin |
Paweł Adam |
Marta Barbara Zanin |
ul. Hoża 9, |
18-09-2006 |
ZPOW-7500-3/06 |
Komitet Wyborczy Związku Słowiańskiego |
KWZS |
Włodzimierz Rynkowski |
Tadeusz Sikorski |
ul. Jaworzyńska 8 m. 10, |
18-09-2006 |
ZPOW-7500-5/06 |
Komitet Wyborczy |
KW Stronnictwo Demokratyczne |
Marek Kucharski |
Mirosław Tatarczuk |
ul. Chmielna 9, |
18-09-2006 |
ZPOW-7500-6/06 |
Komitet Wyborczy |
Komitet Wyborczy PSL |
Józef Szczepańczyk |
Henryk Cichecki |
ul. Kopernika 36/40, |
18-09-2006 |
ZPOW-7500-7/06 |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tomasz Karusewicz |
Teresa |
ul. Nowogrodzka 84/86, |
18-09-2006 |
ZPOW-7500-8/06 |
Komitet Wyborczy Narodowego |
KW Narodowego |
Adam Wojciech |
Krzysztof Wojciech |
ul. Kredytowa 6 lok. 22, |
18-09-2006 |
ZPOW-7500-9/06 |
Komitet Wyborczy Platforma |
KW Platforma Obywatelska RP |
Jacek Wojciechowicz |
Andrzej Włodzimierz |
ul. Andersa 21, |
18-09-2006 |
ZPOW-7500-10/06 |
Komitet Wyborczy Demokratycznej |
KW DPL |
Tadeusz Jaroszewski |
Barbara Wołkowicz |
46-100 Namysłów, |
18-09-2006 |
ZPOW-7500-11/06 |
Komitet Wyborczy Krajowej Partii |
KW Krajowej Partii |
Tadeusz Henryk |
Modest Skikiewicz |
ul. Nowogrodzka 7/9 lok. 35, |
21-09-2006 |
ZPOW-7500-12/06 |
Komitet Wyborczy Samoobrona |
KW Samoobrona RP |
Krzysztof Filipek |
Halina Sikorska |
Al. Jerozolimskie 30, |
21-09-2006 |
ZPOW-7500-13/06 |
Komitet Wyborczy Konfederacja |
KW Konfederacja |
Zygmunt Miernik |
Małgorzata Maria |
ul. Młyńska 21, |
21-09-2006 |
ZPOW-7500-14/06 |
Komitet Wyborczy Wierni Polsce |
KW Wierni Polsce |
Władysław Grzelec |
Krzysztof Bryśkiewicz |
ul. Częstochowska 42, |
21-09-2006 |
ZPOW-7500-15/06 |
Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej |
KW Unia Polityki Realnej |
Anna Maria |
Ireneusz Edward |
ul. Nowy Świat 41, |
25-09-2006 |
ZPOW-7500-16/06 |
Komitet Wyborczy Zieloni 2004 |
KW Zieloni |
Agnieszka Magdalena |
Wojciech Kłosowski |
ul. Chmielna 26 lok. 19, |
25-09-2006 |
ZPOW-7500-17/06 |
Komitet Wyborczy Jedność |
KW Jedności |
Waldemar Wełna |
Mieczysław Łagutko |
ul. 3 Maja 31, |
25-09-2006 |
ZPOW-7500-18/06 |
Komitet Wyborczy Unii Lewicy III RP |
KW Unii Lewicy III RP |
Piotr Musiał |
Alfred Stęplewski |
ul. Powsińska 40/2, |
25-09-2006 |
ZPOW-7500-19/06 |
Komitet Wyborczy Polskiej |
Komitet Wyborczy PPS |
Iwona Dorota |
Mieczysław Stańczak |
ul. Piękna 3 lokal 8, |
25-09-2006 |
ZPOW-7500-20/06 |
Komitet Wyborczy Stronnictwa |
Komitet Wyborczy |
Wieńczysław Nowacki |
Mirosława Cecylia |
ul. Piłsudskiego 8-10, |
25-09-2006 |
ZPOW-7500-21/06 |
Komitet Wyborczy Nowa Wizja Polski |
KW Nowa Wizja Polski |
Łukasz Maksymilian |
Marek Stanisław |
ul. Grochowska 316/320, |
25-09-2006 |
Komitety wyborcze koalicji |
||||||
ZPOW-7501-1/06 |
Koalicyjny Komitet Wyborczy |
KKW SLD+SDPL+PD+UP |
Michał Tober |
Edward Kuczera |
ul. Rozbrat 44a, |
18-09-2006 |
Komitety wyborcze organizacji |
||||||
ZPOW-7502-1/06 |
Komitet Wyborczy Samoobrona |
KW Samoobrona P |
Stanisław Siembor |
Wojciech Węgrzycki |
ul. Wojska Polskiego 6, |
18-09-2006 |
ZPOW-7502-2/06 |
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska |
KW Ruch Autonomii Śląska |
Marek Marcisz |
Leon Swaczyna |
Plac Wolności 7, |
21-09-2006 |
ZPOW-7502-3/06 |
Komitet Wyborczy Chrześcijańskiego |
KW Chrześcijańskiego |
Grzegorz Kaźmierczak |
Grażyna Korasiewicz |
ul. Piotrkowska 133, |
21-09-2006 |
ZPOW-7502-4/06 |
Komitet Wyborczy Krajowe |
KW Krajowe Forum |
Waldemar Janeda |
Henryk Zbigniew |
ul. Koszalińska 36/13, |
21-09-2006 |
ZPOW-7502-5/06 |
Komitet Wyborczy Przymierze |
KW Przymierze |
Tadeusz Józef |
Dorota Anna |
ul. Kościuszki 30, |
21-09-2006 |
ZPOW-7502-6/06 |
Komitet Wyborczy Klubu Narodowego |
KW Klubu Narodowego |
Januariusz Kowalewicz |
Jerzy Eugeniusz |
ul. J. Słowackiego 29 Ip., |
21-09-2006 |
ZPOW-7502-7/06 |
Komitet Wyborczy Społecznego |
KW Tow. Ekol. |
Robert Rzepliński |
Bogdan Andrzej |
ul. Zwycięstwa 41, |
25-09-2006 |
Komitety wyborcze wyborców |
||||||
ZPOW-7503-1/06 |
Komitet Wyborczy Wyborców |
KWW Mieszkańcy dla Polski |
Marcin Mieczysław |
Robert Henryk |
ul. Kielecka 10/47, |
25-09-2006 |
ZPOW-7503-2/06 |
Komitet Wyborczy Wyborców |
KWW Młodzi 2006 |
Sebastian Marcin |
Arkadiusz |
ul. Kilińszczaków 5 m. 4, |
25-09-2006 |
ZPOW-7503-3/06 |
Komitet Wyborczy Wyborców |
KWW ONP |
Tadeusz Wojciech |
Piotr Bubała |
ul. Dębowa 7/2, |
25-09-2006 |
ZPOW-7503-4/06 |
Komitet Wyborczy Wyborców |
KWW Ruch |
Jan Bestry |
Gerard Radosław |
ul. Powązkowska 44b, |
26-09-2006 |
Rejestr zmian
-
Data utworzenia
25-02-2016 10:27
Wprowadził:
Bartosz Goździk